Obróbki blacharskie pod indywidualne zamówienie 0

Produkujemy różnego rodzaju obróbki blacharskie na dach, taras czy balkon. Wykonujemy takie opierzenia jak pas nadrynnowy, wiatrownica, rynna koszowa, pas podrynnowy, obróbki płyty warstwowej, profile balkonowe, obróbka deski czołowej, panele na rąbek, obróbka krokwi blachą, opierzenie komina, czapy kominowe, rynny prostokątne oraz zaginanie blach na wymiar zgodnie ze specyfikacją klienta.

Blachy jakie mamy w ofercie to blacha stalowa powlekana w kolorach RAL, blachy aluminiowe w kolorach RAL, blacha tytan cynk, blacha miedziana, Blach stal nierdzewna, blacha stalowa drewnopodobna orzech, złoty dąb, ciemny dąb (wenge), winchester. 

Obróbki blacharskie wysyłamy kurierem na terenie całego kraju. Najczęściej blachy wysyłamy do takich miastach jak: Wrocław, Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Katowice, Sosnowiec, Zielona Góra, Jelenia Góra, Opole, Kielce, Szczecin, Łódź, Bydgoszcz, Lublin, Legnica, Lubin, Wałbrzych, Toruń, Gorzów Wielkopolski, Radom, Częstochowa, Rzeszów, Kalisz, Tarnów, Koszalin.

Obróbki blacharskie na dach

Na zdjęciu powyżej pokazana jest nietypowa, niestandardowa obróbka blacharska wykonana ze stali powlekanej w kolorze ceglastym matowym RAL 8004 mat o grubości 0,5mm. Jest to profil zamknięty z różnymi kątami gięcia oraz z 4 promieniowymi zagięciami. Opierzenia dachowe wykonywane było na zaginarce CNC.

Wyginanie blach - Gięcie blachy

Na zdjęciu powyżej pokazana jest nietypowa obróbka blacharska wykonana ze stali powlekanej w kolorze zielonym matowym RAL 6020 mat o grubości 0,5mm. Jest to profil zamknięty z różnymi kątami gięcia oraz z 4 promieniowymi zagięciami. Opierzenia dachowe wykonywane było na zaginarce CNC.

 

Zaginanie blach na wymiar

 

Profilowanie blach na wymiar

Profile z blachy - zaginanie blach

 

Gięcie blach na wymiar

Na zdjęciu powyżej pokazana jest obróbka blacharska na elewację. Panel wykonany z blachy stalowej malowanej w kolorze grafitowym matowym RAL 7024 mat.

Obróbki blacharskie - Wyginanie blach

Obróbka blacharska w kolorze czerwonym RAL 3011 z zagięciami wewnętrznym, zewnętrznym, fałszywym felcem oraz z zagięciem powrotnym. Jest to przykład możliwości gięcia blach jakie możemy wykonać. Zaginamy blachy o różnych przekrojach. Nietypowe i typowe obróbki blacharskie o maksymalnej długości 6 metrów.

 

Blacha gięta po łuku

Powyżej jest obróbka blacharska z blachy stalowej ocynkowanej o grubości 1mm. Blacha profilowana jest po łuku. 

Nietypowe obróbki blacharskie

Rynna koszowa ze stali powlekanej wykonana z fałszywym felcem. Jest to opierzenie, które stosuje się przy blachach na rąbek. Dzięki zastosowaniu takiej rynny koszowej mamy możliwość zamocowania dolnej części elementów blachy na rąbek. Rynna koszowa pełni wówczas rolę obróbki startowej (zaczepowej). 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl