Opcje przeglądania

Profile aluminiowe AVZ to opierzenia zimno gięte. Są przygotowane tak, aby łączyć je na klej bez użycia specjalistycznych narzędzi. Wystarczy klej do blachy, wiertarko-wkrętarka oraz nożyce do skrócenia profili.  Dzięki narożnikom i łącznikom montaż jest łatwy jak nigdy dotąd.

Profile balkonowe można stosować na balkonach, tarasach oraz na dachu o bardzo małym spadku (do ok. 5 stopni). Profile balkonowe wykonane są z blachy aluminiowej o grubości 0,7mm. Blacha powlekana jest obustronnie kolorem do wyboru mamy antracyt RAL 7016, ciemny brąz RAL 8028, brąz RAL 7013, szary mysi RAL 7005, srebrny RAL 9006, czarny RAL 9005, biały RAL 9010, ceglasty RAL 8004, czerwony ciemny RAL 3009. System profili balkonowych AVZ jest łatwy i szybki w montażu.

Profile balkonowe AVZ aluminiowe

Profil balkonowy okapowy aluminiowy AVZ Profil balkonowy okapowy aluminiowy AVZ
Cena:

9,00 zł

Cena netto: 7,32 zł

mb.
zobacz więcej
Łącznik do profilu okapowego balkonowego AVZ Łącznik do profilu okapowego balkonowego AVZ
Cena:

1,00 zł

Cena netto: 0,81 zł

szt.
zobacz więcej
Boczny profil balkonowy aluminiowy AVZ-2 Boczny profil balkonowy aluminiowy AVZ-2
Cena:

15,00 zł

Cena netto: 12,20 zł

mb.
zobacz więcej
Łącznik do profilu bocznego balkonowego AVZ-2 Łącznik do profilu bocznego balkonowego AVZ-2
Cena:

1,00 zł

Cena netto: 0,81 zł

szt.
zobacz więcej
Odbojnik lewy do profilu balkonowego AVZ Odbojnik lewy do profilu balkonowego AVZ
Cena:

5,00 zł

Cena netto: 4,07 zł

szt.
zobacz więcej
Odbojnik prawy do profilu balkonowego AVZ Odbojnik prawy do profilu balkonowego AVZ
Cena:

5,00 zł

Cena netto: 4,07 zł

szt.
zobacz więcej

Profile aluminiowe AVZ to innowacyjne opierzenia zimno gięte, które rewolucjonizują sposób montażu dzięki prostocie i wygodzie. Wykonane z wysokiej jakości aluminium, te opierzenia charakteryzują się nie tylko trwałością, ale również estetycznym wyglądem.

Co sprawia, że profile AVZ wyróżniają się spośród innych produktów na rynku? Przede wszystkim unikalna konstrukcja umożliwia łączenie ich na klej, eliminując konieczność używania skomplikowanych narzędzi czy specjalistycznych umiejętności. Wystarczy zwykły klej do blachy, wiertarko-wkrętarka i nożyce do skrócenia profili, aby stworzyć solidne i estetyczne opierzenie.

Dzięki narożnikom i łącznikom, proces montażu stał się łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Precyzyjne dopasowanie elementów oraz prostota łączenia sprawiają, że nawet osoby bez doświadczenia w pracach montażowych poradzą sobie z instalacją tych profili. To rozwiązanie idealne dla tych, którzy cenią sobie szybkość, efektywność i profesjonalny wygląd.

Profile balkonowe można stosować na balkonach, tarasach oraz na dachu o bardzo małym spadku (do ok. 5 stopni). Profile balkonowe wykonane są z blachy aluminiowej o grubości 0,7mm. Blacha powlekana jest obustronnie kolorem do wyboru mamy antracyt RAL 7016, ciemny brąz RAL 8028, brąz RAL 7013, szary mysi RAL 7005, srebrny RAL 9006, szary RAL 9007, czarny RAL 9005, biały RAL 9010, ceglasty RAL 8004, czerwony ciemny RAL 3009. System profili balkonowych AVZ jest łatwy i szybki w montażu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl